Maximální optimalizace.

Budoucnost stavebnictví.

Optimalizace

Halové konstrukce – průmyslové, zemědělské, sportovní.

Nosné skelety budov – garáže, administrativní, bytové a jiné patrové budovy.

Sportovní stadiony zimní i letní.

Mostové konstrukce – silniční a mostní lávky.

Chcete optimalizovat a váš typ budovy nebo konstrukce není ve výše uvedeném seznamu? Neváhejte nás s vaším specifickým požadavkem seznámit. Kontaktujte nás, rádi zodpovíme vaše dotazy.

Proč optimalizovat?

Optimalizace a úspory ve stavebním procesu při zachování kvality jsou dnes hlavní devízou kvalitních projekčních a statických kanceláří. V době útlumu ve stavebním průmyslu a nedostatku volných aktiv ze strany investorů je každá úspora na stavebním procesu velmi potřebná pro úspěšné dokončení projektu. Naše firma má v tomto odvětví silné know how podpořené více než 25 lety praxe a výzkumu. Specializujeme se především na optimalizaci vyspělých konstrukcí průmyslových a sportovních hal, nosných patrových skeletů budov a stadionů.

Našich zkušeností v oblasti úspor nosných konstrukcí a základů již využily stovky investorů.

Volba materiálů

Naše mnohaletá praxe v projekčním a realizačním procesu Vám zajistí nejoptimálnější výběr materiálů a konstrukčních prvků, které jsou zcela elementární pro úspory celé stavby. Ať se jedná o konstrukce z hliníku, oceli či železobetonu, nabízíme tu nejvhodnější optimalizaci konstrukce s maximálním ohledem na bezpečnost, kvalitu a v současnosti platné evropské normy.

Energetické úspory budovy

Celý proces optimalizace budovy je přizpůsoben energetické náročnosti výstavby budovy. Vybíráme vždy to nejoptimálnější řešení pro hospodárné využití energií, které je šetrné k životnímu prostředí.